Alfred Ram

Alfred är associate på Diplomat Communications.

Han har tidigare varit verksam som policykoordinator på ICC Sweden, International Chamber of Commerce svenska gren. Alfred har en politices kandidatexamen från Uppsala universitet med inriktning statskunskap och har även gått tankesmedjan Frivärlds Utrikesakademi. Utöver detta har Alfred varit ordförande i Uppsala Politicesstuderande, UPS.

alfred.ram@diplomatcom.com
+ 46 73 866 67 30

Bild på Sofia Artursson

Sofia Artursson

Senior Associate sofia.artursson@diplomatcom.com +46 73 053 73 55
Bild på Kajsa Bernestål

Kajsa Bernestål

Graphic Designer kajsa.bernestal@diplomatcom.com +46 70 184 44 42
Bild på Bino Drummond

Bino Drummond

Senior Advisor bino.drummond@diplomatcom.com +46 73 852 70 68
Bild på Frida Granath

Frida Granath

Senior Associate frida.granath@diplomatcom.com +46 73 565 88 14
Bild på Lina Hultqvist

Lina Hultqvist

Senior Associate lina.hultqvist@diplomatcom.com +46 70 431 61 75
Bild på Linnea Hylén

Linnea Hylén

Senior Associate linnea.hylen@diplomatcom.com +46 72 141 32 36
Bild på Tobias Krantz

Tobias Krantz

Senior Advisor tobias.krantz@diplomatcom.com +46 73 410 12 15
Bild på Klas Landelius

Klas Landelius

CEO of Diplomat Communications klas.landelius@diplomatcom.com +46 70 460 63 57
Bild på Mattias Leijonhufvud

Mattias Leijonhufvud

Junior Associate mattias.leijonhufvud@diplomatcom.com +46 70 739 55 03
Bild på Hedda Lindselius

Hedda Lindselius

COO & Director hedda.lindselius@diplomatcom.com +46 73 866 67 35
Bild på Björn Nyblom

Björn Nyblom

Founding Partner bjorn.nyblom@diplomatcom.com +46 70 188 50 16
Bild på Johanna Nyblom

Johanna Nyblom

Kontorsansvarig reception@diplomatcom.com +46 70 561 45 61
Bild på Anders Oremark

Anders Oremark

Founding Partner anders.oremark@diplomatcom.com +46 70 814 23 02
Bild på Linus Paulsson

Linus Paulsson

Senior Advisor linus.paulsson@diplomatcom.com +46 70 602 58 82
Bild på Elin Prestgaard

Elin Prestgaard

Junior Associate elin.prestgaard@diplomatcom.com +46 72 014 31 18
Bild på Sonja Rasin

Sonja Rasin

Partner & CEO Diplomat Group sonja.rasin@diplomatcom.com +46 70 892 66 16
Bild på Maria Ricksten

Maria Ricksten

Senior Associate maria.ricksten@diplomatcom.com +46 72 142 04 92
Bild på Gunnar Sonesson

Gunnar Sonesson

Founding Partner gunnar.sonesson@diplomatcom.com +46 70 440 10 00
Bild på Annie Steinsvik

Annie Steinsvik

Kontorsansvarig reception@diplomatcom.com +46 85 880 95 00
Bild på Kristian Stålberg

Kristian Stålberg

Associate Partner kristian.stalberg@diplomatcom.com +46 72 018 05 93