Anders Oremark

Anders Oremark är en av Diplomat Communications grundare. Han har mer än 30 års erfarenhet av strategisk rådgivning och operativa insatser till företag med komplexa kommunikationsutmaningar och av metodiskt arbete med analys, strategier, budskapsutveckling och planer samt issue management och krishantering.

Anders var tidigare partner på JKL.

anders.oremark@diplomatcom.com
+46 70-814 23 02

Sofia Artursson

Senior Associate

sofia.artursson@diplomatcom.com

+46 73 053 73 55

Louise Bjerrek

Junior Associate

louise.bjerrek@diplomatcom.com

+46 73 868 29 41

Kristina Grewin

Hållbarhetsexpert

kristina.grewin@diplomatcom.com

+46 72 980 50 66

Henrik Hedlund

Junior Associate

henrik.hedlund@diplomatcom.com

+46 72 145 06 70

Linnea Hylén

Senior Associate

linnea.hylen@diplomatcom.com

+46 72 141 32 36

Tobias Krantz

Senior Advisor

tobias.krantz@diplomatcom.com

+46 73 410 12 15

Klas Landelius

CEO of Diplomat Communications

klas.landelius@diplomatcom.com

+46 70 460 63 57

Hedda Lindselius

COO & Manager

hedda.lindselius@diplomatcom.com

+46 73 866 67 35

Per Mossberg

Senior Advisor

per.mossberg@diplomatcom.com

+46 70 517 64 00

Björn Nyblom

Founding Partner

bjorn.nyblom@diplomatcom.com

+46 70 188 50 16

Anders Oremark

Founding Partner

anders.oremark@diplomatcom.com

+46 70 814 23 02

David Oremark

Kontorsansvarig

reception@diplomatcom.com

+46 85 880 95 00

Linus Paulsson

Senior Advisor

linus.paulsson@diplomatcom.com

+46 70 602 58 82

Johan von Platen

External Advisor

johan.platen@diplomatcom.com

+46 70 640 96 10

Ebba Rasin

Kontorsansvarig

reception@diplomatcom.com

+46 85 880 95 00

Sonja Rasin

Partner & CEO Diplomat Group

sonja.rasin@diplomatcom.com

+46 70 892 66 16

Maria Ricksten

Senior Associate

maria.ricksten@diplomatcom.com

+46 72 142 04 92

Gunnar Sonesson

Founding Partner

gunnar.sonesson@diplomatcom.com

+46 70 440 10 00

Kristian Stålberg

Associate Partner

kristian.stalberg@diplomatcom.com

+46 72 018 05 93

Cecilie Tenfjord-Toftby

Senior Advisor

cecilie.tenfjord.toftby@diplomatcom.com

+46 72 143 60 30

Emma Winroth

Tjänstledig

reception@diplomatcom.com

+46 85 880 95 00